اشتراگ گذاری
مقایسه
افزودن به علاقه مندی
افزودن به نشان شده ها

کولر گازی کم مصرف تراست

کولر گازی کم مصرف تراست
استعلام قیمت استعلامی جهت مشاوره و اطلاع از قیمت تماس بگیرید: 02140881440
7 روز ضمانت بازگشت کالا
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت اصالت کالا
روش‌های ارسال کالا
پرداخت آنلاین

راهنمای خرید کولر گازی کم مصرف تراست
 1. بر اساس اعلام شرکت تراست Trust، کولرهای گازی کم مصرف مدل‌های TGSA و TMSL تراست دارای برچسب انرژی A هستند.
 2. گاز مبرد مورد استفاده در کولر گازی‌های کم مصرف مدل‌های TMSL و  TGSA تراست از نوع R410A (دوستدار محیط زیست) است.
 3. از جمله مهم‌ترین تفاوت مدل‌های TMSL و TGSA می‌توان به تفاوت در شکل ظاهری پنل‌های داخلی آن‌ها اشاره نمود.
 4. انواع کولر گازی کم مصرف تراست همگی کم صدا و دارای طراحی منحصر به فرد و دارای ریموت کنترل دستی با حق انتخاب‌های کامل هستند.
 5. کولرهای گازی تراست مدل TGSA در دو رنگ سفید و خاکستری موجود می باشند.
 6. کولرهای گازی کم مصرف تراست دارای کمپرسور قدرتمند و استارت اتوماتیک پس از قطع و وصل جریان برق هستند.
 7. کولرهای گازی کم مصرف تراست مجهز به کندانسور و اواپراتور دارای پوشش ضد خوردگی هستند.
 8. قبل از انتخاب و سفارش خرید هر یک از کولرهای گازی یا اسپلیت‌های فوق به مقدار شدت جریان برق مصرفی (آمپر)  آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت نمایید.
 9. انواع کولرهای گازی کم مصرف تراست دارای 5 سال ضمانت کمپرسور و 18 ماه گارانتی سایر قطعات فنی با کارت ضمانت توانگراعتماد پارس هستند.
 10. گارانتی و نصب انواع کولر گازی کم مصرف تراست توسط خدمات مجازشرکت توانگر اعتماد پارس انجام می‌شود که به همراه 5 متر لوله رایگان است.
 11. جهت برآورد ظرفیت کولر گازی یا اسپلیت مورد نیاز در شرایط آب و هوایی مانند تهران، برای طبقات وسط ساختمان به ازاء هر مترمربع زیربنا حدود 400 تا 600 (BTU) و در طبقاتی که بالای آنها بام ساختمان می باشد به دلیل تابش نور خورشید به سقف، به ازاء هر مترمربع زیربنا بین 600 تا 800 (بی تی یو) در نظر بگیرید.مثلا برای یک اتاق 12 متری کولر اسپلیت 9000 و برای یک سالن 40 متری کولر اسپلیت 24000 مناسب است.
 12. به منظور تامین تله‌ی روغن، در صورتی که لوله‌های رابط اسپلیت از قبل بصورت توکار اجرا شده‌اند و یا فاصله‌ی عمودی (ارتفاع) لوله های رابط بین پنل داخلی و کندانسور بیرونی بیشتر از 7 مترمی باشد، جهت انتخاب اسپلیت مناسب موضوع را قبل از خرید به کارشناسان فروش شرکت فنی - مهندسی مهاجراطلاع دهید.

نکات پس از خرید کولر گازی تراست کم مصرف گرید A
 1. پس از خرید، جهت استفاده از خدمات نصب رایگان و گارانتی دستگاه با شماره تلفن‌های خدمات مجاز درج شده بر روی کارتن دستگاه تماس حاصل نمایید. (لطفا، قبل از حضور نماینده‌ی خدمات پس از فروش مجاز، از باز نمودن درب کارتن دستگاه خودداری نمایید.)
 2. به دلیل تجمع هوای گرم در زیر سقف بهترمی باشد جهت کارکرد مناسب تر کولر اسپلیت و نیز صرفه جویی در مصرف برق، در هنگام نصب پنل داخلی از نصاب دستگاه بخواهید اسپلیت دیواری را در صورت امکان در ارتفاع 2 متری از کف نصب کنید.
 3. همچنین به منظور کاهش موثر مصرف برق در انواع کولر گازی تراست کم مصرف گرید A ، دمای پنل داخلی را توسط ریموت کنترل روی عدد 25 درجه‌ی سانتی‌گراد تنظیم فرمایید.
 4. با نصب پوشش نامریی آنتی رفلکس و آنتی UV بر روی شیشه‌های آپارتمان از مصرف بی رویه‌ی انرژی به دلیل بار اضافی تشعشع گرمایی در تابستان و تشعشع سرمایی در زمستان جلوگیری فرمایید.
 5. حداکثر طول لوله‌های رابط (مسی) بین پنل داخلی اسپلیت تا کندانسور بیرونی براساس ظرفیت بین 10 تا 25 متراست.

 • برند
  تراست
 • شناسه محصول
  1000

شما هم با حساب کاربری خود میتوانید در مورد این محصول نظر دهید

امکان ثبت نظر برای این محصول وجود ندارد

مهاجر

123456

2020 © Copyright - almaatech.ir