اشتراگ گذاری
مقایسه
افزودن به علاقه مندی
افزودن به نشان شده ها

رادیاتور فولادی گرماخیز 300 در 200

رادیاتور فولادی گرماخیز 300 در 200
ناموجود
7 روز ضمانت بازگشت کالا
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت اصالت کالا
روش‌های ارسال کالا
پرداخت آنلاین

راهنمای خرید رادیاتور فولادی گرماخیز300 در 200

 1. رادیاتورهای فولادی گرماخیز با استفاده از ورق ST12 به ضخامت 1.2 میلی‌متر با استفاده از خط تمام اتوماتیک (تکنولوژی پیشرفته ربات) تولید می‌شوند که این رادیاتورها پس از تولید و تست فشار، توسط مواد قلیایی چربی‌گیری و فسفاته‌کاری گردیده و سپس در رنگ غوطه‌ور می‌شوند و آنگاه در کوره با حرارت 180 درجه‌ی سانتی‌گراد عمل پخته شدن رنگ انجام می‌پذیرد.
 2. رادیاتورهای فولادی گرماخیز دارای فشار کار 8 بار می‌باشند.
 3. کلیه‌ی رادیاتورهای فولادی گرماخیز دارای استاندارد I.S.I.R.I 4022-4025  ،ISO 3147-3158  می‌باشند که بیان‌گر رعایت کیفیت در ساخت محصولات این شرکت می‌باشد.
 4. رادیاتور فولادی گرماخیز 300 در 200 دارای 10 سال گارانتی می‌باشند.
 5. برای محاسبه تعداد پره‌های رادیاتور فولادی شوفاژ مورد نیاز هریک از فضاهای ساختمان خود، ضمن اعلام ابعاد و موقعیت مکانی آن با کارشناسان شرکت فنی - مهندسی مهاجر مشورت فرمایید.
  • البته برای شرایط آب و هوایی مانند تهران به شرط عدم نفوذ بیش از حد هوای سرد به داخل و وجود فقط یک دیوار در معرض هوای سرد خارج، در طبقات وسط ساختمان می‌توان به صورت تقریبی برای هر متر مربع از بنای مفید حدود 85 کیلوکالری و برای طبقه‌ی بالای پارکینگ برای هر متر مربع از بنای مفید حدود 95 کیلو کالری و همچنین برای واحدهایی که در زیر سقف ساختمان واقع شده‌اند حدود 120 کیلوکالری در نظر گرفته شود. (به ازاء هر دیوار اضافه که با هوای سرد خارج در تماس باشد 20 درصد به مقادیر گرمادهی فوق اضافه می‌گردد.)
  • اکنون می‌توانید با ضرب متراژ فضای مفید مورد نظر در کیلو کالری گرمایش مورد نیاز آن فضا مقدار گرمایش مورد نیاز هریک از فضاهای ساختمان خود را محاسبه نمایید.
  • در خاتمه با تقسیم عدد گرمایش مورد نیاز هریک از فضاها بر گرمای تولیدی هر پره از رادیاتور انتخابی خود، تعداد پره رادیاتور مورد نیاز خود را بدست آورید.
 6. قیمت‌های ارائه شده رادیاتورهای فوق مربوط به رادیاتور فولادی گرماخیز با رنگ رایج طوسی نقره‌ای می‌باشند و در صورت تمایل مشتری برای رنگ شیری رادیاتور، بابت هر پره رادیاتور مبلغ 3000 ریال مازاد بر مبلغ فوق دریافت می‌گردد.
 7. ارتفاع رادیاتورهای فولادی فوق بعد از نصب (با پایه) 60 میلی‌متر از ارتفاع ارائه شده برای بلوک مربوطه بیش‌تر است.

نکات پس از خرید رادیاتور فولادی گرماخیز

    لوازم مورد نیاز برای نصب هر بلوک رادیاتور فولادی عبارت است از:
 • یک دست شیر و زانوی قفلی رادیاتور
 • یک عدد شیر هوا گیری رادیاتور
 • دو عدد پایه رادیاتور فولادی با عرض 200 و با توجه به رنگ رادیاتور
 • یک یا دو عدد بست دیواری مخصوص رادیاتور فولادی
    هزینه‌ی لوازم نصب در قیمت‌های فوق منظور نگردیده و باید جداگانه خریداری شوند.

 • برند
  گرما خیز
 • شناسه محصول
  696

شما هم با حساب کاربری خود میتوانید در مورد این محصول نظر دهید

امکان ثبت نظر برای این محصول وجود ندارد

2020 © Copyright - almaatech.ir