اشتراگ گذاری
مقایسه
افزودن به علاقه مندی
افزودن به نشان شده ها

رادیاتور پنلی آتربان بدون کنوکتور (سه پره PPP)

رادیاتور پنلی آتربان بدون کنوکتور (سه پره PPP)
ناموجود
7 روز ضمانت بازگشت کالا
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت اصالت کالا
روش‌های ارسال کالا
پرداخت آنلاین

راهنمای خرید رادیاتور پنلی آتربان بدون کنوکتور (سه پره P.P.P)

 1. همان‌طور که از تصاویر رادیاتورهای پنلی آتربان بدون کنوکتورمشخص است، سطح بیرونی پنل‌ها علاوه بر مجاری عمودی دارای مجاری افقی جریان آب گرم درون پنل‌ها می‌باشد بنابراین می‌توان افزایش بازده حرارتی تا میزان 20 درصد را طبق اعلام شرکت آتربان  نتیجه گیری کرد.
 2. مقادیر گرمادهی هر بلوک از رادیاتورهای پنلی آتربان بدون کنوکتور بر مبنای دمای آب ورودی به رادیاتور معادل 75 درجه سانتی‌گراد و دمای آب خروجی 65 درجه از رادیاتور و دمای هوای اتاق معادل 20 درجه سانتی‌گراد در نظر گرفته شده است.
 3. جنس ورق فولادی به‌کار رفته در ساخت رادیاتورهای پنلی فوق از نوع ST12 با ضخامت 1.25 میلی‌متر می‌باشد.
 4. فشار تست رادیاتورهای پنلی آتربان بدون کنوکتور حدود 7.5 بار و فشار کار آن‌ها 5 بار است. (قابل استفاده در برج‌های تا 12 طبقه)
 5.  رادیاتور پنلی آتربان بدون کنوکتور دارای گارانتی به مدت 7 سال می‌باشد.
 6. بدنه رادیاتورهای پنلی آتربان بدون کنوکتور پس از زیرسازی فسفاته روی، جهت جلوگیری از زنگ زدگی و افزایش چسبندگی رنگ توسط رنگ پودری الکترواستاتیک کوره‌ای RAL:9019 پوشانیده می‌گردند.
 7. برای محاسبه مقدار طول رادیاتور پنلی مورد نیاز آپارتمان‌های مسکونی در شرایط آب و هوایی مانند تهران، برای هر مترمربع زیربنای مفید در طبقات وسط آپارتمان حدود 90 کیلوکالری و برای طبقاتی که در بالای آن‌ها سقف بام ساختمان است به ازاء هر مترمربع زیربنای مفید حدود 110 کیلوکالری گرمایش در نظر بگیرید.
 8. رادیاتورهای پنلی آتربان بدون کنوکتور دارای گواهینامه استاندارد DIN 1543:1623 می‌باشد که بیان‌گر رعایت کیفیت در ساخت محصولات این شرکت می‌باشد.
 9. طراحی رادیاتورهای پنلی آتربان بدون کنوکتور به گونه‌ای است که قابلیت نصب به صورت افقی، عمودی و دو طرفه را دارا می‌باشند.
 10. بسته بندی رادیاتورهای پنلی آتربان بدون کنوکتور با استفاده از کارتن‌های ضخیم و نایلون‌های حباب‌دار جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به محصول صورت می‌پذیرد.

نکات پس از خرید رادیاتور پنلی آتربان بدون کنوکتور

لوازم مورد نیاز برای نصب هر بلوک رادیاتور پنلی عبارت است از:
 • یک دست شیر و زانوی قفلی رادیاتور (پیشنهاد می‌شود با استفاده از شیر ترموستاتیک رادیاتور و تنظیم آن در دمای دلخواه علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی، شرایط آسایش مناسب‌تری را در فضای داخلی منزل یا محل کار خود فراهم نمایید.)
 • یک عدد شیر هوا گیری رادیاتور که همراه رادیاتور عرضه می‌گردد.
 • دو عدد بست دیواری رادیاتورپنلی و در پوش کور که همراه رادیاتور عرضه می‌گردد.

 • برند
  آتربان
 • شناسه محصول
  1095

شما هم با حساب کاربری خود میتوانید در مورد این محصول نظر دهید

امکان ثبت نظر برای این محصول وجود ندارد

2020 © Copyright - almaatech.ir