اشتراگ گذاری
مقایسه
افزودن به علاقه مندی
افزودن به نشان شده ها

پنل رادیاتور فولادی گرماخیز

پنل رادیاتور فولادی گرماخیز
ناموجود
7 روز ضمانت بازگشت کالا
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت اصالت کالا
روش‌های ارسال کالا
پرداخت آنلاین

راهنمای خرید پنل رادیاتور فولادی گرماخیز

 1. کلیه پنل رادیاتورهای فولادی گرماخیز دارای دو فاصله آکس تا آکس 50 و 54/5 سانتی‌متری می‌باشند که این امر باعث امکان نصب آن‌ها در شرایطی که فاصله سر لوله‌های رادیاتور 50 یا 55 سانتی‌متر باشد نیز فراهم می‌باشد.
 2. مقادیر گرمادهی هر بلوک از پنل رادیاتورهای فولادی فوق بر مبنای دمای آب ورودی به رادیاتور معادل 75 درجه‌ی سانتی‌گراد و دمای آب خروجی 65 درجه از رادیاتور و دمای هوای اتاق معادل 20 درجه سانتی‌گراد در نظر گرفته شده است.
 3. فشار تست پنل رادیاتور فولادی گرماخیز حدود 13 بار و فشار کار آن‌ها 8 بار است. (قابل استفاده در برج‌های تا 20 طبقه)
 4. پنل رادیاتور فولادی گرماخیز دارای 10 سال گارانتی می‌باشند.
 5. جنس ورق فولادی بکار رفته در ساخت پنل رادیاتورهای فوق از نوع ST12 با ضخامت 1.2 میلی‌متر می‌باشد.
 6. ورق پنل رادیاتور فولادی گرماخیز، پس از چربی‌گیری در پروسه ساخت رادیاتور قرار می‌گیرند و سپس رادیاتورهای تولیدی داخل حوض‌چه‌ای از رنگ  فرو برده می‌شوند و  پس از پخته شدن رنگ در کوره صنعتی مجددا  توسط رنگ پودری الکترواستاتیک رنگ آمیزی گردیده و دوباره داخل کوره پخته می‌گردند.
 7. برای محاسبه مقدار طول رادیاتور پنلی مورد نیاز آپارتمان‌های مسکونی در شرایط آب و هوایی مانند تهران، برای هر مترمربع زیربنای مفید در طبقات وسط آپارتمان حدود 90 کیلوکالری و برای طبقاتی که در بالای آن‌ها سقف بام ساختمان است به ازاء هر مترمربع زیربنای مفید حدود 110 کیلوکالری گرمایش در نظر بگیرید.
 8. بهترین راه برای تشخیص واقعی بودن ضخامت ورق اعلام شده در ساخت رادیاتورهای پنلی، تعیین وزن پنل یک متری آن‌ها می‌باشد که در مورد رادیاتورهای گرماخیز پنل یک متری مدل PKP دارای وزن 30.4 کیلوگرم و پنل یک متری PKKP دارای وزن 34 کیلوگرم است.
 9. مناسب‌ترین ضخامت برای ورق‌های مورد استفاده در کنوکتور رادیاتورهای پنلی ورق 0/3 میلی‌متری است.
 10. پنل رادیاتورهای فولادی گرماخیز دارای گواهینامه استاندارد ملیISO 18001-2007 ، ISO 14001-2004 و ISO 9001-2008 می‌باشد که بیانگر رعایت کیفیت در ساخت محصولات این شرکت می‌باشد.
 11. کار بسته بندی پنل رادیاتورهای فولادی گرماخیز در ادامه مسیر تولید با استفاده از کارتن‌های ضربه گیر و یک لایه نایلون حباب‌دار و نهایتا پوشش شرینگ پک تکمیل می‌گردد.
 12. پیشنهاد می‌شود برای آپارتمان‌های مسکونی از پنل رادیاتورهای تک کنوکتور (PKP) به دلیل داشتن ظرافت و زیبایی بیش‌تر استفاده نمایید.

نکات پس از خرید پنل رادیاتور فولادی گرماخیز

لوازم مورد نیاز برای نصب هر بلوک رادیاتور پنلی عبارت است از:
 • یک دست شیر و زانوی قفلی رادیاتور (پیشنهاد می‌شود با استفاده از شیر ترموستاتیک رادیاتور و تنظیم آن در دمای دلخواه علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی، شرایط آسایش مناسب‌تری را در فضای داخلی منزل یا محل کار خود فراهم نمایید.)
 • یک عدد شیر هوا گیری رادیاتور که همراه رادیاتور عرضه می‌گردد.
 • دو عدد بست دیواری رادیاتورپنلی و در پوش کور که همراه رادیاتور عرضه می‌گردد.

 • برند
  گرما خیز
 • شناسه محصول
  1086

شما هم با حساب کاربری خود میتوانید در مورد این محصول نظر دهید

امکان ثبت نظر برای این محصول وجود ندارد

2020 © Copyright - almaatech.ir