اشتراگ گذاری
مقایسه
افزودن به علاقه مندی
افزودن به نشان شده ها

فن کوئل سرماآفرین سقفی با کابینت

فن کوئل سرماآفرین سقفی با کابینت
ناموجود
7 روز ضمانت بازگشت کالا
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت اصالت کالا
روش‌های ارسال کالا
پرداخت آنلاین

راهنمای خرید فن کوئل سرماآفرین سقفی با کابینت
 1. تمامی فن کوئل‌های شرکت سرما آفرین طبق نقشه‌ها و روش‌های ساخت مدرن شرکت Carrier امریکا تولید می‌شوند وطبق دستور العمل‌های کریر مورد آزمایش و کنترل کیفیت قرار می‌گیرند.
 2. تمامی فن کوئل‌های سقفی با کابینت سرما آفرین دارای بدنه از جنس گالوانیزه به ضخامت 1/4 میلی‌ متر و فن سانتریفیوژ از جنس آلومینیوم و کابینت از ورق سیاه روغنی به ضخامت 1/25 میلی‌ متر و الکتروموتورسه دور GE هند و عایق داخل بدنه از جنس پلی اورتان به ضخامت  1 سانتی‌ متر هستند.
 3.  فن کویل‌های سقفی با کابینت سرما آفرین فوق با کویل سه ردیفه و لوله‌های مسی به قطر 3/8 اینچ و 13 پره آلومینیومی موج دار در اینچ (جهت بالا بردن راندمان حرارتی به جای پره‌های تخت و به ضخامت 140 میکرون) که روی لوله‌ها قرار گرفته ساخته می‌ گردند.
 4. مقادیر قدرت سرمایش و گرمایش فن کویل‌ها با شرایط دمای طرح داخل و در دور حداکثرمشخص شده است و در دور متوسط ضریب تصحیح قدرت سرمایش، گرمایش و همچنین میزان هوادهی فن کویل‌های سرما آفرین حدود 0.8 و یا براساس جدول ارائه شده شرکت سرما آفرین مشخص می شود.
 5. فن کوئل‌های سقفی با کابینت  سرما آفرین با داشتن فیلتر 3 لایه آلومینیومی وگالوانیزه  قابل شستشو هستند.
 6. چپ یا راست بودن محل اتصال لوله‌ها به فن کویل‌های مورد نیاز پروژه قبل از اعلام سفارش ساخت باید مشخص شود.
 7. کویل‌های تمامی فن کوئل‌های شرکت سرما آفرین پس از طی مراحل تولید در حوضچه مخصوص با هوای فشرده 250 پوند بر اینچ مربع به صورت مستغرق مورد تست و آزمایش نشتی قرار می‌گیرند.
 8. قطر لوله‌های انشعاب آب رفت و برگشت برای انواع فن کوئل‌های زمینی یا سقفی 200CFM سایز 1/2  اینچ و برای انواع فن کویل‌های 300 و 400 سایز 3/4 اینچ و برای انواع فن کویل‌های 600 و 800 و 1000 سایز 1 اینچ و از 1200 تا 1800CFM یک و یک چهارم اینچ مشخص شده است.

 • برند
  سرما آفرین
 • شناسه محصول
  887

شما هم با حساب کاربری خود میتوانید در مورد این محصول نظر دهید

امکان ثبت نظر برای این محصول وجود ندارد

2020 © Copyright - almaatech.ir