اشتراگ گذاری
مقایسه
افزودن به علاقه مندی
افزودن به نشان شده ها

فن کوئل سرماآفرین زمینی بالازن

فن کوئل سرماآفرین زمینی بالازن
ناموجود
7 روز ضمانت بازگشت کالا
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت اصالت کالا
روش‌های ارسال کالا
پرداخت آنلاین

راهنمای خرید فن کوئل سرماآفرین زمینی بالازن
 1. کلیه فن کوئل‌های شرکت سرما آفرین طبق نقشه‌ها و روش‌های تولید مدرن شرکت Carrier امریکا تولید می‌ گردند و طبق دستور العمل‌های کریر مورد آزمایش و کنترل کیفیت قرار می‌گیرند.
 2. تمامی فن کوئل‌های زمینی بالازن سرما آفرین دارای بدنه ازجنس گالوانیزه به ضخامت 1/4 میلی‌ متر وفن سانتریفیوژ از جنس آلومینیوم و کابینت از ورق سیاه روغنی به ضخامت 1/25 میلی‌ متر و الکتروموتور سه دور GE هند وعایق داخل بدنه از جنس پلی اورتان به ضخامت 1 سانتی‌ متر می باشند.
 3.  فن کویل‌های زمینی بالازن سرما آفرین بالا با کویل سه ردیفه و لوله‌های مسی به قطر 3/8 اینچ و 13 پره آلومینیومی موج‌ دار در اینچ (برای بالا بردن راندمان حرارتی به جای پره‌های تخت و به ضخامت 140 میکرون) که روی لوله ها قرار گرفته ساخته می‌ گردند.
 4. مقادیر قدرت سرمایش و گرمایش فن کویل‌ها با شرایط دمای طرح داخل و در دور حداکثر در مشخص شده است و در دور متوسط ضریب تصحیح قدرت سرمایش، گرمایش و همچنین میزان هوادهی فن کویل‌های سرما آفرین حدود 0.8 و یا طبق جدول ارائه شده شرکت سرما آفرین مشخص می شود.
 5. فن کوئل‌های زمینی بالازن سرما آفرین با اداشتن فیلتر 3 لایه آلومینیومی وگالوانیزه  قابل شستشوهستند.
 6. چپ یا راست بودن محل اتصال لوله‌ها به فن کویل‌های مورد نیاز پروژه قبل از اعلام سفارش ساخت باید مشخص شود.
 7. کویل‌های تمامی فن کوئل‌های شرکت سرما آفرین پس از طی مراحل ساخت در حوضچه مخصوص با هوای فشرده 250 پوند بر اینچ مربع به صورت مستغرق مورد تست و آزمایش نشتی قرار می‌گیرند.
 8.  قطر لوله‌های انشعاب آب رفت و برگشت جهت انواع فن کوئل‌های زمینی یا سقفی 200CFM سایز 1/2 اینچ و برای انواع فن کویل‌های 300 و 400 سایز 3/4 اینچ و برای انواع فن کویل‌های 600 و 800 و 1000 سایز 1 اینچ و از 1200 تا 1800CFM یک و یک چهارم اینچ مشخص شده است.

 • برند
  سرما آفرین
 • شناسه محصول
  885

شما هم با حساب کاربری خود میتوانید در مورد این محصول نظر دهید

امکان ثبت نظر برای این محصول وجود ندارد

2020 © Copyright - almaatech.ir