اشتراگ گذاری
مقایسه
افزودن به علاقه مندی
افزودن به نشان شده ها

دیگ شوفاژ چدنی سوپر 300 شوفاژکار

دیگ شوفاژ چدنی سوپر 300 شوفاژکار
ناموجود
7 روز ضمانت بازگشت کالا
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت اصالت کالا
روش‌های ارسال کالا
پرداخت آنلاین


  راهنمای خرید دیگ شوفاژکار چدنی سوپر300

 1. دیگ‌های چدنی سوپر 300 شوفاژ کار از جنس آلیاژ چدن آتش خوار می‌باشند که در برابر اکسید شدن و عوامل شیمیایی تاثیر گذار بر سطح و همچنین عوامل محیطی مانند رطوبت هوا و میعانات حاصل از احتراق، مقاوم می‌باشند.
 2. دیگ‌های چدنی سوپر 300 شوفاژ کار توانایی انتقال حرارت را به خوبی دارا بوده و بدنه دیگ‌های چدنی سوپر 300 شوفاژکار با ضخامت 5 میلی‌متر چدن توسط فین‌های برجسته پوشیده گردیده که این امر موجب افزایش مقاومت مکانیکی دیگ و همچنین افزایش سطح حرارتی و نهایتا افزایش راندمان انتقال حرارت در دیگ می‌گردد، فشار کاری دیگ برای استفاده در موتورخانه معادل 4 اتمسفر است که برای استفاده در موتورخانه ساختمان‌های تا 10 طبقه مناسب می‌باشد.
 3. توان گرمایشی دیگ‌های چدنی شوفاژکار سوپر 300 برای ساختمان‌های کوچک با متراژ مفید تا 600 متر مربع مناسب بوده و در صورت نصب چند دستگاه دیگ سوپر 300 می‌توان متراژ مورد بهره برداری را افزایش داد.
 4. در صورتیکه تعداد واحدهای آپارتمان بیش از 6 واحد باشد استفاده از 2 دیگ حرارت مرکزی به موازات یک‌دیگر در موتور خانه که هریک دارای 70 درصد از ظرفیت گرمایش مورد نیاز ساختمان باشد موجب اطمینان خاطر در تامین پایدار گرمایش و آبگرم مصرفی مورد نیاز واحدها می‌گردد.
 5. دیگ‌های چدنی سوپر300 شوفاژ کار دارای استانداردهای اجباری 4472 و 4473، گواهی استاندارد CE اروپا، گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 از کمپانی SGS سوئیس می‌باشند.
 6. مهم‌ترین نکته دراستفاده از دیگ‌های چدنی عبارتست از محدودیت فشار کار و نیاز به آب بندی بوشن بین پره‌های دیگ چدنی پس از نصب.
 7. هرگونه تغییر در قیمت نهایی دیگ‌های شوفاژکار چدنی سوپر 300 در زمان استعلام خرید اعلام می‌گردد.
 8. برای محاسبه تقریبی توان گرمایشی دیگ چدنی مورد نیاز، ابتدا متراژ زیربنای مفید ساختمان را در عدد 100 (کیلو کالری) ضرب نمایید و سپس برای هر واحد مسکونی نیز عدد 6000 (کیلو کالری) بابت تامین آبگرم مصرفی را به آن اضافه نمائید. مثلا برای یک ساختمان با متراژ مترمربع زیربنای مفید و دارای 10 واحد آپارتمانی قدرت گرمایش دیگ مورد نیاز عبارتست از: کیلوکالری 160,000=(10×6000)+(100×1000)
 9. ابعاد و قیمت‌های ارائه شده برای دیگ‌های چدنی آب گرم شوفاژکار فوق با روپوش در نظر گرفته شده است.
 10. مدت گارانتی دیگ‌های چدنی آبگرم شوفاژکار از زمان تحویل، 10 سال می‌باشد.
 نکات پس از خرید دیگ چدنی آبگرم شوفاژکار

 1. با توجه به بارگیری و حمل دیگ‌های چدنی آبگرم موتورخانه از محل کارخانه شوفاژکار، لازم است در هنگام تحویل کالا از وجود کلیه متعلقات و لوازم آن مانند تعداد پره‌ها، روپوش، میل مهار، پیچ و مهره‌ها و .... طبق چک لیست کارخانه  شوفاژکارکه همراه کالا ارائه می‌گردد اطمینان حاصل نمائید و در صورت هرگونه کسری در ملزومات دیگ موضوع را با کارشناسان فروش شرکت مهاجر پیگیری و مطرح نمائید.
 2. در صورتیکه ناچار به استفاده از دیگ چدنی کم‌تر از 7 پره هستید به دلیل کوتاه بودن طول دیگ و احتمال برخورد مستقیم شعله مشعل با پره آخر دیگ چدنی و آسیب دیدن احتمالی آن در طول زمان بهره برداری، پیشنهاد می‌شود در انتخاب ظرفیت مشعل و تنظیم آن حداکثر دقت را مبذول دارید.

 • برند
  شوفاژکار
 • شناسه محصول
  823

شما هم با حساب کاربری خود میتوانید در مورد این محصول نظر دهید

امکان ثبت نظر برای این محصول وجود ندارد

2020 © Copyright - almaatech.ir