1. خانه
  2. دانستنی ها
  3. نکات مهم قبل از خرید کولر گازی
نکات مهم قبل از خرید کولر گازی


مواردی که قبل از خرید کولر گازی باید به آن توجه کرد

کولر گازی وسیله‌ای است که امروزه به دلیل گرم شدن هوای کره‌ی زمین، استفاده از آن تا حد زیادی افزایش یافته است. خرید کولر گازی مناسب تا حد زیادی می‌تواند هزینه‌های مصرفی شما را کاهش دهد. بنابراین توصیه می‌شود قبل از خرید کولر گازی به یکسری نکات توجه فرمایید. در این مقاله برخی از نکاتی که بهتر است قبل از خرید کولر گازی به آن‌ها توجه کرد برای شما کاربران عزیز ارائه شده است.

1. اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی برای خرید کولر گازی متناسب با طرح منزل خود تحقیق کرده‌اید. به عوامل موثر مانند عایق گذاری، پنجره‌ها و تعداد اتاق‌های خود فکر کنید.

2. توجه داشته باشید که اندازه کیلو وات (Kw) کولر گازی مورد نظر شما، متناسب با ظرفیت مورد نیازتان باشد. این امر می‌تواند موجب صرفه جویی در هزینه‌های زیادی در دراز مدت شود.

3. راجع به انرژی کارآمد کولر گازی مورد نظر خود سوال کنید. این نکته با برچسب انرژی بر روی محصول نشان داده شده است.

4. در مورد نصب و راه اندازی کولر گازی با نماینده فروش کولر گازی صحبت کنید. توجه داشته باشید که نصب حتما توسط یک متخصص انجام شود. نصب صحیح کولر گازی می‌تواند از هدر رفت مقدار زیادی انرژی جلوگیری کند.در پایان در صورت بروز هر سوال و یا ابهامی می‌توانید با شماره تلفن‌های 88323241-021 | 88320448-021 | 88323528-021  تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

2020 © Copyright - almaatech.ir