کلید هوشمند کولر آبی چیست و چه مزایایی دارد؟


کلید هوشمند کولرهای آبی وسیله‌ای است که امکان تعیین درجه حرارت دلخواه را برای محیط فراهم می‌کند.
با وارد شدن به قسمت تنظیمات دستگاه، درجه انتخابی را به سیستم اعلام می نماییم و پس از آن، کولر به صورت اتوماتیک و با خاموش و روشن و تند و کند شدن، و نیز کنترل پمپ، دمای محیط را به دمای اعلام شده رسانده و در همان حالت نگه می‌دارد.
این کلید دارای دو حالت تنظیم اتوماتیک و دستی بوده و قابلیت کنترل به هر دو صورت را داراست.


کلید هوشمند کولر آبی مزایای بسیاری دارد که برخی از ویژگی های بارز آن در زیر آورده شده است.

1- مجهز به نمایشگر دیجیتال
2- مجهز به دماسنج دیجیتال
3- مجهز به کلیدهای دیجیتال فشاری
4- کاهش مصرف انرژی الکتریکی
5- کاهش مصرف و تلفات آب با تنظیم اتوماتیک دستگاه
6- افزایش عمر مفید قطعات مکانیکی و همچنین الکتروموتور کولر و پمپ آب
7- جلوگیری از خشکی و در نتیجه افزایش عمر پوشال‌ها
8- مجهز به کنترل از راه دور رادیویی (بدون نیاز به دید مستقیم)
9- قابلیت کنترل هوشمند دما به طوریکه با گرم یا خنک شدن هوا کولر به صورت اتوماتیک روشن یا خاموش و یا سرعت آن کم یا زیاد می‌شود.
10- امکان روشن شدن اتوماتیک با برنامه‌ریزی تایمر، که در این حالت پمپ آب و موتور کولر بعد از مدت زمان مشخص، روشن می‌شوند.
11- امکان خاموش شدن اتوماتیک با برنامه ریزی تایمر، که در این حالت پمپ آب و موتور کولر بعد از مدت زمان مشخص، خاموش می‌شوند.
12- مجهز به کلید راه انداز اتوماتیک به صورتیکه با زدن این کلید تمامی مراحل راه‌اندازی به صورت خود کار انجام می‌شود و ابتدا پمپ آب روشن شده و پس از آب گیری و خیس شدن پوشال‌ها موتور کولر در وضعیت دلخواه تند یا کند روشن می‌شود.


اگر کولر شما کلید هوشمند نداشته باشد هم می‌توانید با هزینه بسیار کمی آن را تهیه و نصب کنید، توجه داشته باشید که بسیاری از محصولات موجود در بازار دارای ترموستات هستند، اما این ترموستات برای کولر گازی مناسب است و اگر شما در مکانی که کولر آبی روشن باشد دماسنجی نصب کنید خواهید دید که با وجود اینکه دما را بالا نشان می‌دهد، هوا سرد است.

2020 © Copyright - almaatech.ir