کدام کولر گازی مناسب است؟

کدام کولر گازی مناسب است؟


گرمای طاقت فرسای این روزهای هوا، بسیاری از مردم را به فکر خرید یا تعویض سیستم‌های خنک کننده‌ی منزل و یا محل کارشان انداخته است.
با ادامه‌ی اجرای طرح هدفنمندی یارانه‌ها طی سال‌های اخیر، میزان مصرف انرژی وسایل سرمایشی از جمله اولویت‌های خریداران محسوب می‌شود. در این میان هرچند مسئولان دولتی همواره هشدار می‌دهند استفاده از
کولر گازی‌ توجیه پذیر نیست، همچنان تقاظا برای این خنک کننده‌های  پرمصرف در بازار افزایش می‌یابد.
از طرف دیگر کولرهای آبی به حاشیه کشیده‌اند و جایگاه سایق خود را ندارن، البته این حاشیه نشینی هم بی علت نیست. کولرهای آبی ضمن مصرف برق، میزان مصرف بالای نیز دارند و با توجه به آلودگی هوای کلان شهرها آلودگی را به محیط داخل هدایت می‌کند و با توجه به فاصله‌ای که عمدتا از فضای خانه دارند (پشت بام) همه‌ی انرژی مصرفی صرف خنکی فضا نمی‌شود.

برای مطالعه در مورد کولر های کم مصرف به مقاله  کولر گازی کم مصرف  مراجعه نمایید تا اطلاعات بیشتری از کولرهای کم مصرف به دست آورید.

 

چه کولر گازی بخریم؟

کولر گازی‌های بسیاری با مارک‌ها، میزان مصرف انرژی، خدمات پس از فروش، خدمات نصب و شکل ظاهری متفاوتی در بازار وجود دارند. بررسی‌های صورت گرفته از تعدادی فروشندگان این محصولات حاکی از این است که بیش‌ترین موردی که خریدارن به آن توجه دارند میزان مصرف انرژی محصول است. به گفته‌ی یکی از فروشندگان، خریدارن ابتدا به قیمت کولر گازی توجه می‌کنند و در مرحله‌ی بعد به میزان انرژی اما گاهی به علت کمبود میزان بودجه رازی به خرید محصول با درجه‌ی مصرف B نیز می‌شوند.
با توجه به اینکه محصولاتی که با رده انرژی کیفی A+ و A++ در بازار وجود دارند همان محصولات بازده A هستند و همگی به طور میانگین 40 درصد ذخیره انرژی دارند. بعضی از فروشندگان مدعی رده کیفی A++ با 60 درصد ذخیره‌ی انرژی هستند که این مطلب کذب محض است.

محصولات کولر گازی در بازار اغلب تولید کشور ایران، چین، ژاپن، مالزی، و کره جنوبی هستند.

موتورهای اینورتر به عنوان کم‌مصرف‌ترین موتورهای کولر گازی می‌باشد. بهتر است مشتریان با توجه به فضای مورد نظر خود اسپیلیت با قدرت موتور مناسب را انتخاب کنند و همچنین اولویت خرید خود را به میزان مصرف انرژی متمرکز کنند. زیرا کولر گازی با درجه‌ی کیفی B در طولانی مدت هزینه‌ی زیادی در بر خواهد داشت.

 

مشخصات یک برند خوب در زمینه کولر گازی

مهم‌ترین موضوعی که خریداران در هنگام خرید کولر گازی دچار شک و مشکل می‌کند این است که از میان صدها مارک موجود در بازار، کدام یک را انتخاب کنند. بد نیست به بعضی از نکات برای انتخاب محصول خوب اشاره کنیم. این نکات چکیده‌ای از نظرات متفاوت فروشندگان این محصول می‌باشد.

بهتر است کولر گازی که قصد خرید آن را دارید در سطح جهان و بازار ایران خوش‌نام باشد.
کولر گازی انخاب شده باید دارای خدمات پس از فروش پاسخ‌گو وترجیحآ شبانه روزی باشد.
همچنین قیمت  کالا با کیفیت کالا هم‌خوانی لازم داشته باشد. هنگام خرید توجه به این نکته که محصول مورد نظر ما چه میزان در به روز رسانی طرح و مدل وسیستم‌های جدید و کم‌مصرف موفق بوده است نیز لازم است.
مهم‌ترین ویژگی یک محصول چه در زمینه کولر گازی و چه در مورد سایر کالاها، برخورداری آن محصول از یک سبد کالایی کامل و متناسب با نیاز همه نوع مشتری است.

از بهترین کولر گازی‌های موجود در بازار می‌توان از کولر گازی وستن ایر، کولر گازی گرین نام برد.

 

در همین سایت ما با کارشناسان فنی به سوالات شما درباره انواع کولرهای گازی مناسب جهت خرید و سایر اطلاعات دیگر در نوع دستگاه و مشخصات فنی را در اختیار شما قرار می دهند. بنابراین اگر سوالی دارید حتما از بخش چت آنلاین همین صفحه یا شماره های تماس در صفحه تماس با ما شروع به گفت گو نمایید.

 

جهت مشاهده مشخصات فنی و خرید بهترین مارک کولر گازی اینورتر و کم مصرف و سوالاتی از این قبیل، به صفحه فروشگاه کولر گازی مراجعه نمایید.

 

دیدگاه شما

2020 © Copyright - almaatech.ir