چگونه یک وان جکوزی مناسب بخریم؟

چگونه یک وان جکوزی مناسب بخریم؟

به دلیل تنوع در طراحی، نوع جت جکوزی، محل قرار دادن جکوزی و... به نظر می‌رسد که خرید یک وان مناسب کاری بسیار دشواری است.

گام اول:
مشخص و محاسبه کردن مساحت فضایی است که وان باید در آن نصب شود، تا مشخص شود که چه نوع وانی را می‌توان برای فضای در نظر گرفته شده خریداری کرد.

گام دوم:
مشخص کردن نوع جت مورد نیاز است. به طور کلی وظیفه جت‌های جکوزی دمیدن در آب با فشار است، که باعث ماساژ با فشارآب می‌شود. دو نوع جت جکوزی در بازار موجود است، جت هوا و جت آب، که البته می‌توان از ترکیبی از دو جت استفاده کرد که باعث اثربخشی و البته مصرف انرژی بیش‌تر می‌شود.
اگر شما می‌خواهید در وان خود روغن ( اصطلاحاَ حمام روغن یا نمک بگیرید) دیگر نمی‌توانید از جت استفاده کنید زیرا باعث گرفتگی جت می‌شود.

 قبل از خرید وان باید مشخص کنید که می‌خواهید از یک وان پیش ساخته استفاده کنید یا میخواهید یک وان در حمام خود بسازید. وان پیش ساخته نیاز یه تقویت کف ساختمان، که بسیار هزینه بر است ندارد، و به راحتی قابل نصب است ولی دست شما را برای طراحی داخلی حمام می‌بندد.

نکته مهم این است که آیا تانک آبگرمکن خانه شما ظرفیت گرم کردن وان حمام را دارد. باید قبل از خرید وان به این نکته توجه کنید.

 در صورت امکان وان را به صورت شخصی امتحان کنید. در درون وان بنشینید، مطمئن شوید که اندازه و شکل وان، جای قرار شیرهای کنترل، جای قرار گیری دست‌ها و جت‌های آب مناسب و راحت است. همچنین باید به راحتی در وان بنشینید و از آن بیرون بیایید.

نکته‌ای که باید در هنگام خرید حتما در نظر بگیرید این است که برای خرید یک وان، علاوه بر پرس و جو درباره قیمت خود وان باید خدمات پس از فروش و قیمت نصب را هم در نظر داشت.
 

دیدگاه شما

2020 © Copyright - almaatech.ir