پرفروش ترین کولر گازی‌ها در ایران


بر مبنای گزارش فروش کولر گازی در بازار ایران در سال‌های 1393 و 1394، پرفروش‌ترین کولر گازی‌ها به شرح زیر می‌باشند. البته لازم به ذکر است که این گزارش تنها در زمینه کولر گازی اسپلیت است و در مورد کولر گازی پنجره‌ای، کولر گازی پرتابل و کولر گازی ایستاده صدق نمی‌کند. در ادامه به معرفی سه برند مطرح اسپلیت در ایران که در دسته پرفروش‌ترین‌ها قرار دارند، اشاره خواهیم کرد.


  - رتبه‌ی سوم: کولر گازی جنرال

رده سوم پرفروش‌ترین کولر گازی در ایران، کولر گازی جنرال طرح لبخند است. این نوع اسپلیت دارای موتور با کیفیت توشیبا ساخت کشور تایلند است. مونتاژ این کولر گازی در کشور چین انجام می‌شود. از نظر مصرف انرژی این کولر گازی اسپلیت در رده‌ی B قرار گرفته است. اسپیلت جنرال در ایران دارای طرفداران زیادی است. قیمت کولر گازی با این برند در مقایسه با سایر انواع کولر گازی کم‌تر است.


  - رتبه‌ی دوم: کولر گازی گری

در مورد کولر گازی گری به طور مفصل در بخش محصولات صحبت شده است. این کولر گازی در سراسر جهان دارای اعتبار بالایی است و در کشورهای مختلف آمریکا، ژاپن، روسیه و غیره از شهرت بالایی برخوردار است. در ایران نیز اسپیلت گری یکی از پرفروش‌ترین کولر گازی‌ها می‌باشد که دارای متقاضیان بسیاری است. از ویژگی‌های این نوع کولر گازی می‌توان به مواردی همچون زیبایی ظاهری، اشغال فضای کم، تنوع، سرمایش و گرمایش عالی، مصرف کم، استحکام بالا و قیمت کولر گازی مناسب اشاره کرد. کولر گازی اینورتر گری، علاوه بر زیبایی و کم مصرف بودن، از نظر قیمت کولر گازی نیز بسیار مقرون به صرفه است.


  - رتبه‌ی اول: کولر گازی اجنرال

کولر گازی با برند مطرح اجنرال، از نظر فروش در رتبه اول قرار گرفته است. کولر گازی اجنرال یک اسپلیت با کیفیت فوق العاده و قیمت بسیار مناسب می‌باشد. از این رو در بازار دارای طرفداران زیادی است. بسیاری از افراد که قصد خرید کولر گازی دارند، به سراغ این برند می‌روند. این اسپلیت از نظر مصرف انرژی بسیار کم مصرف است و دارای رده انرژی A++ می‌باشد. کیفیت بالای این کولر گازی در قطعات آن قابل درک است. اجزای اسپلیت اجنرال دارای استحکام بالایی است و تولید صدای موتور آن نیز بسیار کم است. کولر گازی اینورتر با برند مطرح اجنرال در کاوازاکی ژاپن طراحی شده و مونتاژ تایلند است. از دیگر خصوصیات بارز این کولر گازی، مقاومت بالای آن در شرایط آب و هوای گرمسیری و تنوع در طراحی‌های آن است.
2020 © Copyright - almaatech.ir