loader-img
loader-img-2
تنوع ظاهری رادیاتورها


- پره‌ای
- تخت یا پانلی
- لوله‌ای

رادیاتورهای پره‌ای
جنس این نوع رادیاتور از آلومینیوم است و از مزایای آن می توان به امکان افزایش و کاهش ظرفیت حرارتی رادیاتور اشاره کرد، در این نوع رادیاتور هر پره ارزش حرارتی معین دارد و تعداد پره ها تعیین کننده ظرفیت گرمادهی محیط است.
رادیاتور پره‌ای به خاطر جنس آلومینیومی‌اش دوام بیش‌تری نسبت به پانلی دارد، در صورت آسیب دیدن شما می توانید به آسانی پره آسیب دیده را تعویض کنید، ضمن اینکه دیرتر هم دچار زنگ زدگی می شود و بنابراین برای فضاهای مرطوبی مثل حمام‌ها مناسب است، اما مورد دیگری که شاید یکی از موانع شما برای انتخاب این نوع باشد قیمت بالاتر رادیاتور آلومینیومی نسبت به چدنی و فولادی است.


رادیاتورهای پانلی
جنس فلز رادیاتورها از انواع فولاد، چدن و آلومینیوم است، اما به طور کلی بهتر است بدانید رادیاتور پانلی که از جنس فولاد می‌باشد از نظر راندمان و کارایی بهترین نوع رادیاتور است، چرا که این نوع رادیاتور گرمای یکنواخت و گسترده‌تری نسبت به نوع پره‌ای ایجاد می کند. همچنین رادیاتور پنلی زیبایی و تناسب بیش‌تری با اغلب طرح های دکوراتیو دارد و نصب آسان و آب بندی مناسبی دارد. امروزه طراحان بزرگ دنیا رادیاتورهای پانلی را از مصالحی همچون شیشه، سنگ یا فولاد طوری می سازند که علاوه بر گرمادهی به عنوان یک المان تزئینی در خانه به چشم آید.


رادیاتورهای لوله‌ای
رادیاتور لوله‌ای از لوله‌های فولادی که دارای طراحی ویژه بوده و به مکان‌های مسکونی زیبایی خاصی می‌دهند ساخته شده‌اند. رادیاتورهای لوله ای در ابعاد و اندازه های متنوع به صورت عمودی و یا افقی طبق سفارش مخصوص در تک لایه و دو لایه موجود می‌باشند. استاندارد EN442 اروپا و استاندارد اجباری ایران در ساخت این نوع رادیاتورها رعایت شده است. رنگ‌های متنوع این نوع رادیاتورها با استاندارد فوق العاده بالا طبق سفارش مخصوص موجود می‌باشند.

2020 © Copyright - almaatech.ir