تفاوت داکت اسپلیت هایسنس با داکت اسپلیت گودمن


داکت اسپلیت هایسنس اینورتر می‌باشد و در زمان استارت آمپر مصرفی برق بسیار کم است و به مرور افزایش می‌یابد و پس از رساندن دمای محیط به دمای دلخواه به مرور مصرف برق خود را متناسب با ظرفیت مورد نیاز کم می‌کند که این امر باعث کاهش 60 درصدی مصرف برق می‌شود، داکت اسپلیت هایسنس به قول معروف داکت اسپلیت هوشمند است، از دیگر نکات این دستگاه این است که ظرفیت هوادهی آن بالا نیست و در دسته بندی دستگاه‌های کم و متوسط فشار قرار می‌گیرد و همین امر سبب می‌شود این دستگاه داکت اسپلیت کم صدا باشد.
از دیگر نکات داکت اسپلیت هایسنس می‌تواند به نصب رایگان و گارانتی 5 ساله کمپرسور آن اشاره کرد که برای مصرف کنند بسیار حائز اهمیت است.

اما داکت اسپلیت گودمن، یکی از برندهای بسیار قدیمی و جا افتاده بازار داکت اسپلیت است، این دستگاه ساخت آمریکاست و در دنیا یکی از پیشگامان تولید کننده این نوع دستگاه‌هاست. این دستگاه به صورت ایستاده طراحی شده است اما به صورت زیر سقفی نیز نصب می‌گردد، یکی از مزایای داکت اسپلیت گودمن پرفشار بودن دستگاه و بالا بودن ظرفیت هوادهی آن است این مسئله باعث می‌شود سر و صدای آن کمی بیش‌تر باشد، یکی دیگر از مزایای داکت اسپلیت گودمن طول عمر بالای قطعات آن و کیفیت تولید بسیار خوب دستگاه است و در صورت نصب صحیح و براورد ظرفیت صحیح یکی از بادوام ترین دستگاه‌های موجود در بازار است.

2020 © Copyright - almaatech.ir