loader-img
loader-img-2
اطلاعات سودمند درباره‌ی پکیج بویلرها


پکیج بویلرها، یکی از انواع پرطرفدار بویلر هستند. کاربرد پکیج اغلب در محل‌هایی است که نیاز به سیستم گرمایش مرکزی دارند و تأمین آب‌گرم از طریق منابع موجود در محل صورت می‌گیرد. همچنین از این وسایل، در محل‌های نه‌چندان بزرگ تجاری نیز می‌توان بهره برد. این بویلرهای دومنظوره، ازلحاظ اقتصادی نیز به‌صرفه هستند.
این پکیج بویلرها به‌صورت فشرده و کم‌حجم هستند و امکان نصب آن‌ها بر روی دیوار نیز فراهم است. با این تفاسیر، حجم بسیار کم‌تری را نسبت به آبگرمکن‌های قدیمی اشغال می‌کنند.
نصب‌کردن یک پکیج به‌صورت منفرد، می‌تواند درجه حرارت لازم برای آب‌گرم ساختمان‌های مسکونی بزرگ و محل‌های صنعتی کوچک را تأمین کند. استفاده از این محصولات، سبب به وجود آمدن گرمای کاملا یکنواخت می‌شود.
اگر در محلی نیاز به انعطاف بیش‌تری در درجه حرارت تولیدشده توسط پکیج باشد، در این حالت نیاز است که کنترل درجه حرارت پکیج بویلر از محلی به محل دیگر متغیر باشد. نصب و مرتبط ساختن دو یا چند پکیج با شیرهای کنترل نزدیک به یک‌دیگر، موجب می‌شود که بتوانیم به انعطاف بیش‌تری در تغییر درجه حرارت از محلی به محل دیگر برسیم. علاوه بر این، اگر یکی از دستگاه‌ها دچار نقص و ایراد در کار خود شود، بویلر‌های دیگر پشتیبانی لازم را انجام داده و مانع از ایجاد خلل در کار سیستم می‌شوند.
پکیج بویلرها، ازلحاظ صرفه‌جویی در مصرف انرژی نیز مقرون‌به‌صرفه هستند. این‌گونه خاص بویلر، تنها زمانی شروع به کار می‌کند که شیر آب گرم را بازکنیم. همین عامل باعث می‌شود که بویلر همواره کار نکند و تنها زمانی که لازم  است آب را گرم کند و به این شیوه انرژی ذخیره می‌شود. هم‌چنین این بویلر‌ها نیاز به مخزن‌های جاگیر ندارند و این نیز دلیل دیگری برای کم‌حجم بودن و جاگیر نبودن آن‌ها است. دقت شود که دلیل اینکه این سیستم‌های حرارتی نیاز به مخزن ندارند این است که آب ورودی خود را مستقیماً از شیر آب سرد تأمین می‌کنند.

هنگامی‌که تصمیم به انتخاب پکیج بویلر برای محل زندگی و یا کار خود گرفتید، گونه‌ای را انتخاب کنید که مناسب با نیازهای شما باشد. چراکه اگر بویلر انتخابی شما دارای شیرهای خروجی بیش‌ازحد نیاز باشد، ممکن است سبب شود که فشار آب دچار نوسان شود.
سرویس و نگهداری این‌گونه بویلرها به‌صورت عادی از لحظه خریداری و نصب کردن آن‌ها آغاز می‌شود. به این نکته دقت داشته باشید که نگهداری و مراقبت مداوم از این بویلرها و حفظ آن‌ها در شرایط بهینه ازلحاظ ایمنی، بسیار پراهمیت است. توجه کنید که برای سرویس این سیستم گرمایش حتماً از تعمیرکار مجاز کمک بگیرید چراکه تعمیرات این سیستم‌ها، نیاز به ظرافت خاصی دارد.
در انتخاب پکیج بویلرها، قیمت پارامتر با اهمیتی است. پس دقت داشته باشید که حتماً در هنگام خرید، بویلری را انتخاب کنید که منطبق بر نیازهای شما باشد.

2020 © Copyright - almaatech.ir