اشتراگ گذاری
مقایسه
افزودن به علاقه مندی
افزودن به نشان شده ها

کولر گازی دیواری ال جی نیو تایتان NB126TQ

کولر گازی ال جی نیو تایتان 12000 سرد و گرم
استعلام قیمت استعلامی لطفا جهت مشاوره و اطلاع از قیمت تماس بگیرید: 86120319-021
7 روز ضمانت بازگشت کالا
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت اصالت کالا
روش‌های ارسال کالا
پرداخت آنلاین

راهنمای خرید کولر گازی ال جی New Titan نیو تایتان

 

 

 1. سیستم پرتاب باد کولرگازی ال جی مدل نیو تایتان New Titan باعث می شود تا با توزیع باد در چهار جهت، تمامی فضای کاربر به صورت یکسان خنک گردد.
 2. به دلیل برخورداری مدل نیو تایتان از ریموت کنترل چرخش هوای 4 طرفه وهمچنین دمای مورد نظر، به سادگی قابل تنظیم هستند.
 3. کولرهای گازی اسپلیت نیو تایتان ال جی تا 10 متر پرتاب باد دارند و این میزان پرتاب باد با اضافه شدن خاصیت پرتاب 4 طرفه باد، موجب می‌گردد تا تمام محیط به طور یکنواخت، خنک یا گرم شود.
 4. همچنین کولر گازی ال جی مدل نیو تایتان New Titan مثل دیگر محصولات ال جی (مانند مدل‌های پرطرف دار نکست پلاس اینورتر و نکست وان) دارای ویژگی‌های زیادی می‌باشد که درزیربه آن‌ها اشاره‌ای خواهیم نمود:
   
  • کولر گازی ال جی مدل نیو تایتان New Titan با بهره گیری از تکنولوژی BLDC در موتور فن دستگاه و همچنین پره‌های مورب در بلور فن موجب کاهش سطح صدا تا 19 دسیبل خواهد شد.
  • با به کارکیری پره‌های (فین‌های) طلایی در کندانسور دستگاه، مبدل حرارتی از خوردگی و فرسایش حاصل از شرایط آب و هوایی خارج از ساختمان در امان خواهد ماند و این پره‌ها باعث افزایش راندمان اسپلیت می‌شوند.

    
 5. ویژگی (حالت خواب عمیق) با کنترل دما، محیطی خیلی آرام و راحت را ایجاد می‌نماید.با استفاده از کمپرسور مجهز به تکنولوژی نوین روتاری، دستگاه شما این خصوصیت را دارد که در تابستان به راحتی تا دمای محیط 60 درجه‌ی سانتی‌گراد استفاده شود.فیلتر محافظ دو گانه ال جی، ذرات گرد و غبار موجود در هوا را از محیط خواهد گرفت.


  خنک کنندگی سریع
  ایجاد سرمایش سریع با استفاده از سیستم خنک کنندگی سریع از سایر ویژگی‌های کولرهای گازی نیو تایتان ال جی است، در ضمن حداقل دما در این اسپلیت‌ها 18 درجه سانتی‌گراد و حداکثر دما در آنها 30 درجه سانتی‌گراد است.
  طراحی دقیق اجزای مربوط به قسمت نصب سیستم تهویه مطبوع ال جی،نصب ساده‌ی آن را امکان پذیر نموده است.

   
 6. در صورتی که حداکثر میزان طول لوله کشی در اطلاعات فنی محصول ذکرنگردیده باشد می‌توان حداکثر طول لوله‌های رابط مسی بین پنل داخلی و کندانسور بیرونی کولرهای گازی یا اسپلیت‌ها براساس ظرفیت کولر را بین 10 تا 22 متر در نظر بگیریم که در صورت وجود چنین فاصله‌ای بین پنل داخلی و خارجی، لازم می‌باشد قبل از سفارش خرید با کارشناسان شرکت مهاجر مشورت نمایید، زیرا فاصله زیاد و بیش از اندازه بین پنل داخلی و پنل بیرونی موجب کاهش شدید راندمان خنک کنندگی کولر اسپلیت می‌شود.
 7. اگرلوله کشی و کابل کشی بین پنل‌های داخلی و خارجی بر اساس کولر اسپلیت معمولی یا اینورتر قبلا انجام شده باشد پیش از خرید کولر، موضوع و سایز دقیق لوله‌های مسی اجرا شده را جهت مشاوره بهتر به کارشناسان شرکت مهاجر اعلام نمایید.
 8. جهت محاسبه ظرفیت کولر گازی و اسپلیت مورد نیاز در طبقات وسط ساختمان به ازا هر متر مربع حدود 400 تا 600 (BTU) و درطبقاتی که بالای آن‌ها پشت بام می‌باشد به دلیل تابش خورشید بر سقف، به ازای هر مترمربع زیربنا بین 600 تا 800 (BTU) درنظر گرفته می‌گردد. مثلا برای یک اتاق 12 متری اسپلیت 9000 و برای سالن 40 متری اسپلیت 24000 مناسب است.
 9. یکی از ساده‌ ترین و مهم‌‌ترین مواردی که جهت نگهداری و بهبود راندمان خنک کنندگی و کیفیت هوای کولرهای گازی و اسپلیت‌ها ضروری می‌باشد شستشوی فیلترهای الکترواستاتیک و بوگیر تصفیه هوا تعبیه شده در پنل‌های داخلی کولرهای گازی و اسپلیت‌ها می‌باشد، با شروع فصل گرما و اوج استفاده از کولرهای گازی و اسپلیت‌ها نسبت به سرویس و شستشوی این فیلترها اقدام فرمایید تا بهترین بهره برداری را از کولرهای گازی و اسپلیت‌ها برده و در طول فصل گرما دچار مشکل نگردید، همچنین با انجام چنین اقداماتی سبب افزایش طول عمر دستگاه خود خواهید شد.
 10. در کولر گازی‌هایی که نصب آن‌ها رایگان می‌باشد هزینه‌های حمل، پایه وجوش کاری به عهده خریدار محترم است.
 11. برای کاهش موثر مصرف برق کولرهای گازی یا اسپلیت‌ها، همیشه دمای آن را روی 25 درجه‌ی سانتی‌گراد تنظیم فرمایید. این عمل موجب خاموش شدن متناوب کمپرسور دستگاه و کاهش هزینه برق مصرفی شما می‌شود. (تنظیم دمای اسپلیت یا کولر گازی روی عدد 25 در تامین شرایط هوای مطلوب و مورد نظر شما وهمچنین کاهش موثر مصرف برق شما کاملا موثر می‌باشد.)

 


نکات پس از خرید کولر گازی ال جی نیو تایتان New Titan

 

 

 

 1. پس از خرید، جهت استفاده از خدمات نصب رایگان و گارانتی دستگاه با شماره تلفن‌های خدمات مجاز درج شده بر روی کارتن دستگاه تماس حاصل نمایید. (لطفا، قبل از حضور نماینده خدمات پس از فروش مجاز، از باز نمودن درب کارتن دستگاه خودداری نمایید.)
 2. به دلیل تجمع هوای گرم در زیر سقف بهتر می‌باشد جهت کارکرد مناسب‌‌تر کولر اسپلیت و نیز صرفه جویی در مصرف برق، در هنگام نصب پنل داخلی از نصاب دستگاه بخواهید کولر گازی دیواری را در صورت امکان در ارتفاع 2 متری از کف نصب کنید.
 3. همچنین به منظور کاهش موثر مصرف برق در انواع کولر گازی اسپلیت کم مصرف ال جی تایتان اینورتر، دمای پنل داخلی را توسط ریموت کنترل روی عدد 25 درجه‌ ی سانتی‌گراد تنظیم فرمایید.
 4. با نصب پوشش نامریی آنتی رفلکس و آنتی UV بر روی شیشه‌های آپارتمان از مصرف بی‌ رویه انرژی به دلیل بار اضافی تشعشع گرمایی در تابستان و تشعشع سرمایی در زمستان جلوگیری فرمایید.

 


نقد و بررسی کولر گازی ال جی نیو تایتان New Titan

عملکرد چند جهته
کولر گازی ال جی تایتان قدرت ایجاد سرمایش در 4 جهت اتاق را دارا می‌باشد و قادر است با چرخش هوا 6 جهته عمودی و 5 جهته افقی سرمایشی خوب را برای کلیه فضای مورد نظر شما فراهم کند.


عملکرد فوق العاده کم صدا
ال جی قادر است با استفاده از سیستم جدید SkewFan به کمترین لرزش موتور و در نتیجه کمترین سطح صدا دست پیدا کند.


سیستم ضد آلرژی و ویروس
ال جی با بدست آوردن تاییدیه از موسسه آلرژی انگلستان نسبت به ساخت فیلترهای ضد آلرژی و ویروس تایتان اقدام کرده زیرا این فیلترها قادر هستند مواد آلرژی زا، ویروس‌ها و غبار موجود در هوای محیط را از بین برده و شما را یاری می‌کنند تا تنفس راحت و همراه با احساس سلامتی بیشتر را تجربه کنید. در این سیستم هوا با عبور از 6 فیلتر کاملا تسویه می‌گردد.


پرتاب باد تا 10 متر
با توجه به طراحی جالب پنل داخلی این سری کولر گازی ال جی، امکان پرتاب باد آن افزایش یافته و به تقریبا حدود 10 متر می‌رسد.


سیستم Jet COOL
عملکرد Jet Cool™ خنک کردن سریع را ممکن می‌سازد. در این حالت، جریان هوای خنک قوی به مدت زمان 30 دقیقه تا رسیدن دمای اتاق به 18 درجه ادامه پیدا خواهد کرد. این سیستم خاص خیال شما را از جهت سرمایش در زمان ورود به محیط شما که چندین ساعت در آنجا نبوده‌اید و به شدت گرم شده است را راحت می‌کند.


سیستم ضد زنگ Gold Fin
تبادل‌ گر گرمای خارجی LG با یک لایه اپوکسی طلایی رنگ بر روی سیم پیچ آلومنیومی پوشانده شده تا از زنگ زدگی پیشگیری کند. این امر موجب تبادل گرمایی بسیار خوب در زمان طولانی برای سیم پیچ خواهد شد.شما با خیال راحت قادر هستید کمپرسور دستگاه خود را در بیرون از واحد در هر شرایط آب و هوایی قرار داده و از زنگ زدن آن آسوده خاطر باشید.


عملکرد مناطق گرمسیری و حاره‌ای
کمپرسور مناطق حاره‌ای قابلیت عملکرد در مناطق گرمسیری را دارد و در دمای بین دمای 15 الی 58 درجه سانتی‌گراد حتی در شرایط بد جوی (طوفان شن) نیز بدون توقف کار می‌نماید.


جمع بندی
سری تایتان کولر گازی ال جی از با کیفیت‌ ترین سری‌های تولیدی این شرکت است. کلیه این دستگاه‌ها ساخت کره است که از جهت کیفیت خیال مصرف کننده را آسوده می‌کند. با توجه به حضور چندین ساله برند ال جی در ایران و خدمات دهی به محصولات این شرکت که توسط شرکت ال جی انجام می‌گردد مصرف کننده قادر است با آسودگی خیال دستگاهی با کیفیت با خدماتی مناسب را تهیه نماید. این سری از کولر‌های گازی در 4 سایز 9000، 12000، 18000، 24000 ساخته می‌گردد که قابلیت سرمایش و گرمایش را دارند. شایان ذکر است که دو سایز 18000 و 24000 آن به صورت سرمایش تنها نیز ساخته می‌گردد که به دلیل تفاوت قیمت جزئی آن خرید مدل‌های سرمایش و گرمایش آن به صرفه تر است.

 

 • برند
  ال جی
 • مشخصات فنی  نوع دستگاه
  اسپلیت دیواری

  مدل دستگاه
  NB126TQ

  عملکرد
  سرمایش و گرمایش

  نوع کمپرسور
  روتاری
  تکنولوژی اینورتر
  خیر
  نوع گاز (مبرد)
  R22

  ظرفیت سرمایشی
  12300Btu/hr

  ظرفیت گرمایشی
  12700Btu/hr

  ظرفیت
  سرمایش: 3.6kW
  گرمایش: 3.8kW

  مشخصات الکتریکی
  ولتاژ: 220-240 / فاز: 1 / هرتز: 50

  جریان برق مصرفی
  6~5 A

  حداکثر صدای یونیت داخلی
  High: 41db / medium: 37db / Low: 33db

  حداکثر صدای یونیت خارجی
  52db

  ابعاد یونیت داخلی
  عمق: 189mm / ارتفاع: 302mm / عرض: 837mm  ابعاد یونیت خارجی
  عمق: 245mm / ارتفاع: 541mm / عرض: 770mm

  وزن
  یونیت داخلی: 8.8Kg
  یونیت خارجی: 33.5Kg

  سایز لوله
  مایع: "(1/4)
  گاز: "(1/2)

  حداکثر طول لوله‌کشی
  15m

  حداکثر ارتفاع لوله‌کشی
  7m

  دامنه دمایی عملکرد
  10C~46C-

 • ضریب عملکرد EER
  0
 • ضریب عملکرد COP
  0
 • برق مصرفی سرمایشی (kW)
  0
 • مصرف برق گرمایشی (kW)
  0
 • شناسه محصول
  1531

شما هم با حساب کاربری خود میتوانید در مورد این محصول نظر دهید

امکان ثبت نظر برای این محصول وجود ندارد

کاربران عزیز برای خرید دستگاه مورد نظر خود نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید؟

 

مشاوره مهندسی، طراحی و نقشه کشی

کارشناسی و مشاوره جهت انتخاب و خرید مناسب و ظرفیت سنجی

اطلاع از خدمات فروش و پس از فروش، گارانتی و نصب دستگاه
 

 کلیه محصولات سرمایشی و  گرمایشی اعم از کولر گازی، فن کویل، داکت اسپلیت، چیلر و مینی چیلر و سیستم های هوشمند  VRF و CHC و لوازم خانه و آشپزخانه

کارشناسان و تکنسین های تیم فنی و مهندسی مهاجر 24 ساعته آنلاین و تلفنی پاسخگوی سوالات شما می باشند.
 

تلفن تماس:

86120319 - 021 
09127398105

در صورتی که جهت خرید محصول مورد نظر خود نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید

کارشناسان ما با کمال میل آماده ارایه مشاوره و راهنمایی به شما می باشند

ساعت پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه 9-17 | پنج شنبه 9-14

تلفن تماس: 77600630

2020 © Copyright - almaatech.ir