کولر گازی کولر گازی پکیج اسپلیت
 1. به سایت گروه فنی مهاجر خوش آمدید !

  شرکت «تهويه مهاجر» نمايندگي انحصاري سيستم‌هاي تهويه مطبوع وستن اير در ايران و خاورميانه مفتخر است محصولات متنوعي از سيستم‌هاي تهويه مطبوع صنعتي و خانگي از جمله کولر گازي، داکت اسپليت، فن کوئل، چيلر تراکمي و يونيت‌هاي داخلي و خارجي سيستم VRF در سايت MOHAJER-CO.COM معرفي و توضيحات لازم را ارائه ‌نمايد. ضمنا اين شرکت اعلام مي‌دارد مشاوره، کارشناسي و تهيه نقشه صنعتي توسط پرسنل مجرب شرکت مهاجر به صورت رايگان انجام مي‌گردد..روزهاي داغ تابستاني درحالي از راه رسيده‌اند که بيش‌تر از ناراحتي از گرما، نگراني از قبض‌هاي نجومي برق دغدغه‌ي اصلي اين روزهاي مشترکان است.
کولرهاي گازي مهم‌ترين بازيگران اين روزها در تعيين قيمت قبض‌هاي برق به شمار مي‌روند، اين درحالي است که کارشناسان راهکارهايي را پيشنهاد مي‌كنند که مي‌تواند تاحدودي مصرف برق اين کولرها را تعديل کند.

به همين منظور کافي است در هنگام خريد اسپليت‌هايي را انتخاب کنيد که داراي برچسب انرژي با درجه‌ي A يا B باشد زيرا مصرف برق کم‌تر و کارايي بيش‌تري نسبت به ساير اسپليت‌ها دارند. از سوي ديگر کولرهاي گازي بايد متناسب با شرايط آب و هوايي مکان زندگي انتخاب شود، استفاده از کولرهاي گازي مناطق معتدل در مناطق گرمسيري، ضمن افزايش مصرف

ادامه

 1. راهنماي خريد پکيج

  راهنماي خريد پکيج
 2. راهنماي خريد داکت اسپليت

  راهنماي خريد داکت اسپليت
 3. راهنماي خريد رادياتور

  راهنماي خريد رادياتور
  • راه ارتباطی

   ارایه پیشنهاد دیدگاه و انتقاد