کولر گازی کولر گازی پکیج اسپلیت
 1. سهیل خطیب در طول مدت فعالیت 15 ساله‌ی خود با بهره‌گیری از دانش فنی شرکت‌های معتبر و صاحب فن استفاده از تجربیات موئثر و اتکا بر قابلیت‌های بالای نیروهای متخصص و کار آمد تمام تلاش خود را به منظور استفاده از امکانات و تجهیزات استوار داشته و با داشتن نمایندگی‌های فروش محصولات متنوعی از شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی به موفقیت‌های شایان توجهی در زمینه رشد و ارتقای کمی و کیفی صنعت تاسیسات دست یافته و برگی بر توانمندی‌ها و افتخارات این کشور افزوده است. حاصل این فعالیت‌ها تامین محصولات با کیفیت و قیمت مناسب توان رقابت در بازار و حفظ وفا داری و رضایت مشتریان می‌باشد.
  برخی از توانمندی‌ها:
  • طراحی و راه اندازی سیستم‌های mps و لوله کشی کولر گازی Goodman و Rheem
  • طراحی و اجرای موتور خانه‌های مرکزی و صنعتی
  • طراحی و اجرای سیستم‌های آبرسانی
  • طراحی و اجرای سیستم‌های استخر، سونا و جکوزی


آيا مي‌دانيد کولر اينورتر يا کم مصرف چيست؟
آيا مي‌دانيد نحوه شناسايي کولر گازي اينورتر چگونه است؟

اين مقاله نکاتي درباره خريد کولر گازي اينورتر يا کم مصرف به شما آموزش مي‌دهيم تا درهنگام خريد کولر گازي بتوانيد اينورتر اصل را خريداري کنيد.

با توجه به پيشرفت روزافزون علم و گسترش فناوري در زمينه‌هاي مختلف زندگي، جريان علم سال‌هاست که لوازم خانگي را هم تحت پوشش خود قرار داده و به پيشرفت آن کمک کرده است. مشخصاً يکي از مواردي که امروز به آن مي‌پردازيم بحث تهويه مطبوع است که عضو جدايي‌ناپذير زندگي امروز انسان‌هاست سال‌هاست که ما براي رهايي از گرماي تابستان از روش‌هاي مختلفي استفاده مي‌کنيم ولي حدود 100 سال است که وسيله‌اي به ن

ادامه

 1. راهنماي خريد منبع آب

  راهنماي خريد منبع آب
 2. راهنماي خريد تجهيزات استخر

  راهنماي خريد تجهيزات استخر
 3. اسپليت ال جي نکست وان اينورتر NEXT ONE

  اسپليت ال جي نکست وان اينورتر NEXT ONE
  • راه ارتباطی

   ارایه پیشنهاد دیدگاه و انتقاد